Sort by
  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Magnifica

  • Overwatch: Kiriko

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Pinocchio

    ½

  • Cosplay Universe

    ★★★

  • One Piece Film Red

    ★★★½

  • Overwatch: The Wastelander

  • The Sea Beast

  • The Black Pharaoh, the Savage and the Princess

    ★★★½

  • Lightyear

    ★½

  • Mom, What’s Up With the Dog?

    ★½

  • Little Nicholas

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Sierra

    ★★★★★

  • Inglorious Liaisons

    ★★

  • Goodbye Jerome!

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Princess Dragon

    ★★★★

  • Va dans les bois

    ★★

  • Mickey and Minnie Wish Upon a Christmas

    ★½

  • Balaclava

  • Home of the Heart

    ★★★

  • Louise

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • My Best Friend Anne Frank

    ★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Charlotte

    ★★

  • Pokémon Evolutions

  • Nona

    ★★★

  • Twenty Something

    ★★★½

  • Freedom Swimmer

    ★★★★★

  • Love, Dad

    ★★½

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • Jungle Cruise

  • Where Is Anne Frank

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Damn It!

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★½

  • Your French is Perfect

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Kiko and the Animals

    ★★★★★

  • Swallow the Universe

    ★★★

  • Bestia

    ★★★½

  • Even Mice Belong in Heaven

    ★★★★

  • Fortune Favors Lady Nikuko

    ★★½

  • 22 vs. Earth

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Save Ralph

  • Mondo Domino

  • Vadim on a Walk

  • Us Again

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • What Resonates in Silence

    ★★★★½

  • Les Tuche 4

    ★★

  • Poupelle of Chimney Town

    ★★½

  • Burrow

  • Angela's Christmas Wish

    ★★★

  • Horacio

    ★★★★

  • Puparia

    ★★★★★

  • En attendant la neige

    ★★★

  • Le Noël de petit lièvre brun

    ★★½