Sort by
  • The Strays

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Missing

  • M3GAN

    ★★½

  • Matriarch

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Sick

  • The Menu

    ½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • After Ever Happy

    ½

  • Fall

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • The Stranger

  • Candy

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Choose or Die

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Tall Girl 2

    ½

  • Kimi

    ★½

  • Moonfall

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Nanny

    ★★★

  • Watcher

    ★½

  • Master

    ★★½

  • Fresh

    ★★

  • Scream

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • A Castle for Christmas

  • Together

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ½

  • No Time to Die

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • Birds of Paradise

    ★★

  • Wolf

  • The Guilty

    ★★

  • Happening

  • After We Fell

  • Candyman

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Titane

    ★★½

  • Great Freedom

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Deep House

  • In for a Murder

    ★★½

  • Last Twilight in Phuket

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★

  • Oxygen

  • Spiral: From the Book of Saw

  • French Water

  • Hotel Coppelia

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★½

  • Passing

  • Censor

    ★★½

  • All My Friends Are Dead

  • Puparia

  • Nocturne

    ★½

  • Soul

    ★★★★

  • Wild Portugal

  • Fierce

  • American Murder: The Family Next Door

  • Enola Holmes

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★