Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • High Heat

    ★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Making 1899

    ★★★★

  • The Devil's Hour

    ★★★★½

  • Hellhole

    ★★★½

  • Graveyard Rats

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Devil's Workshop

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Evil Eye

    ★½

  • Smile

    ★★★

  • The Perfumier

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • Venus

    ★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

  • The Devil Conspiracy

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • Mad Heidi

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • The Lair

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

  • Glorious

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • Black Bird

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Vesper

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★

  • Unhuman

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Firestarter

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Choose or Die

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

  • Umma

    ★★

  • Incantation

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Sissy

    ★★★★½

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★½

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½