Sort by
  • Sound of Freedom

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★½

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★½

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • A Theater Near You

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • The Stranger

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★

  • The Staircase

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • The Lost City

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Moonfall

    ★★

  • Fresh

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • A Castle for Christmas

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Dexter: New Blood

  • Antlers

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★½

  • The Black Phone

  • Squid Game

    ★★★

  • My Son

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★

  • Driftwood Or The Seashell

    ★★★★★

  • Dune

    ★★

  • Malignant

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Green Knight

    ★½

  • The Suicide Squad

    ½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★

  • The French Dispatch

    ½

  • Val

  • Sophie: A Murder in West Cork

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½