• Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Final Task

    ★★★★

  • The Climbers

    ★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Friend Zone

    ★★★★

  • Fall in Love at First Kiss

    ★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★½

  • Venom

    ★★★★★

  • Golden Job

    ★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★

  • Skyscraper

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Rampage

  • Ferdinand

    ★★★

  • Geostorm

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★½

  • Happy Death Day

    ★★★

  • The Dark Tower

    ★★★★

  • Wolf Warrior 2

    ★★½

  • The Battleship Island

    ★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • Beauty and the Beast

    ½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Assassin's Creed

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★

  • Ouija: Origin of Evil

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★½

  • Arrival

    ★★★★½

  • Star Trek Beyond

  • The Purge: Election Year

    ★★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★★

  • Thoughtless

    ★★★★

  • Warcraft

  • The Neon Demon

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★½

  • Flight Crew

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • The Huntsman: Winter's War

    ★½

  • London Has Fallen

  • Deadpool

    ★★★½

  • Fantastic Four

    ★★½

  • Monster Hunt

    ★★★

  • Terminator Genisys

  • Kill Zone 2

    ★★★★

  • Jurassic World

    ★★

  • Kung Fury

    ★★★★

  • Exit

    ★★★

  • Five Days

    ★★

  • Chappie

    ★★★

  • Jupiter Ascending

  • Empty Spaces

    ★★★★

  • The Pyramid

    ★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★½

  • Kung Fu Jungle

    ★★★½

  • Interstellar

    ★★★

  • Big Hero 6

    ★★★

  • The Book of Life

  • Into the Storm

    ★★½

  • Ju-on: The Beginning of the End

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★

  • Transformers: Age of Extinction

    ½

  • Vampire Academy