Sort by

Aaron Fisher has logged 55 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Black Christmas

Black Christmas

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Internship

The Internship

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Scoob!

Scoob!

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Chaos

Chaos

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Reclaiming Amy

Reclaiming Amy

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
This Is It

This Is It

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Halloween II

Halloween II

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Unholy

The Unholy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Grease

Grease

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Saw III

Saw III

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Saw II

Saw II

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Saw

Saw

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Game

The Game

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Purge: Anarchy

The Purge: Anarchy

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Purge

The Purge

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Hitcher

The Hitcher

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Ouija

Ouija

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Woman in Black

The Woman in Black

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Case 39

Case 39

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Boy

The Boy

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
Read the review Edit this entry  
06
Turistas

Turistas

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Snow White and the Seven Dwarfs

Snow White and the Seven Dwarfs

1937
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Capone

Capone

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Hostel

Hostel

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Greenland

Greenland

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry