Sort by
  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Renfield

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★★★

  • Plane

    ★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Killer Sally

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★★½

  • Allelujah

    ★★★½

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • Emily

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★

  • The Sparring Partner

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Fisherman's Friends: One and All

    ★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Enys Men

    ★★★

  • Corsage

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Alcarràs

    ★★★½