Sort by
  • Swarm

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Creed III

    ★★★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pathaan

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★★½

  • Heroic

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • House Party

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Elephant Whisperers

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Emancipation

    ★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • The Night Logan Woke Up

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

  • The Viewing

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Loneliest Boy in the World

    ★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

  • Till

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Amsterdam

    ★★

  • The Kings of the World

    ★★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Bruiser

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½