Sort by
  • Future Lights

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • The Boogeyman

  • 5 seconds before the explosion!

    ★★

  • I'm Sick!

  • The Little Mermaid

  • OVERLOAD

  • Dear Mama

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • BEEF

  • boygenius: the film

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Bottoms

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

  • Cocaine Bear

  • Inside

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★

  • Windows of Imagination

  • Call Me Miss Cleo

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

  • The Man And The Ham

  • Avatar: The Way of Water

  • Tomorrow, I Will Not Be

  • Suzume

  • Spirited

    ½

  • Talk to Me

    ★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

    ★★

  • Pickman's Model

  • The Autopsy

  • The Outside

  • Lot 36

  • Graveyard Rats

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Breathe on Me

    ★★★★

  • Till

  • The Five Fingers of a Dog

  • The Munsters

  • A Trip to Infinity

  • Amsterdam

  • Goodnight Mommy

  • The Blackening

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

  • The Menu

    ★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

  • The Whale

    ½

  • Pearl

  • Bones and All

    ★★

  • Women Talking

    ★★★

  • The Wonder

  • TÁR

  • Terrifier 2

  • Barbarian

  • leaving town

  • The Red Suitcase

  • Year of the Rabbit

  • Prey