Sort by
  • The Munsters

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Moonfall

    ★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★½

  • Kate

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Cinderella

    ★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★½

  • Old

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Annette

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★