Sort by
  • Babylon

  • Avatar: The Way of Water

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Black Adam

  • 20th Century Girl

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Devotion

  • The Fabelmans

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • The Menu

  • The Woman King

  • Blonde

  • Confidential Assignment 2: International

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • Bones and All

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★

  • Seoul Vibe

  • Carter

  • Hansan: Rising Dragon

  • Nope

    ★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

  • The Witch: Part 2. The Other One

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Lightyear

  • Fire Island

    ★★★

  • Broker

    ★★

  • Elvis

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

  • Triangle of Sadness

  • Armageddon Time

  • Hunt

  • The Roundup

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Yaksha: Ruthless Operations

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • In Our Prime

  • Turning Red

  • The Batman

  • Life Is But a Dream

  • Love and Leashes

    ★★

  • Kingmaker

  • Scream

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • The King's Man

  • Don't Look Up

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

  • Nothing Serious

    ★★★

  • Hellbound

  • Sing 2

  • Where Are We Headed?

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

  • Memoria

    ★★★

  • Love Hard

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

  • Eternals

  • My Name

  • Encanto

    ★★★

  • Yanagawa

    ★★★★★

  • No Time to Die