Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Wonder

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★

  • Aftersun

    ★★½

  • Ambulance

  • Everything Everywhere All at Once

  • West Side Story

  • Old

  • Drive My Car

  • City Hall

  • Saint Maud

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • The Beach Bum

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Twin Peaks: The Return

  • Lucky

    ★★★★★

  • Get Out

  • Raw

  • Knight of Cups

  • The Witch

  • Foxcatcher

    ★★★★★

  • Inherent Vice

  • The Tribe

    ★★★

  • Savages

    ★★★★

  • The Philly Kid

    ★★

  • Hugo

  • Margaret

  • The Tree of Life

  • The Fighter

    ★★★★

  • Legion

    ★★

  • Bright Star

  • Public Enemies

  • Max Payne

    ★★

  • 35 Shots of Rum

  • Trackman

    ★★★★★

  • Inside

  • Superbad

  • At the Bar

    ★★★★★

  • Déjà Vu

  • Miami Vice

    ★★★★★

  • Hatchet

    ★★★★★

  • Old Joy

  • Lady Vengeance

  • Madagascar

    ★★★★★

  • Three Times

  • Last Days

  • Shutter

    ★★★

  • Mysterious Skin

  • Chain

  • Dracula 3000

    ★★★★

  • Collateral

  • The Village

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★★

  • Monster

    ★★★

  • Goodbye, Dragon Inn

  • The Brown Bunny

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★★

  • 25th Hour

  • 28 Days Later

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★★

  • Ali

  • A.I. Artificial Intelligence

  • Mulholland Drive

    ★★★★★

  • Dracula 2000

    ★★★★

  • Eureka

  • Eyes Wide Shut

  • The Blair Witch Project

  • Vampires

    ★★★★★

  • New Rose Hotel