Sarah🐉 has logged 20 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Death Becomes Her

Death Becomes Her

1992
×
★★★
Edit this entry  
28
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Henry Gamble's Birthday Party

Henry Gamble's Birthday Party

2015
×
★★★★
Edit this entry  
27
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Edit this entry  
27
American Animals

American Animals

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Tag

Tag

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Tragedy Girls

Tragedy Girls

2017
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Seagull

The Seagull

2018
×
★★½
Edit this entry  
20
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Basically

Basically

2014
×
Edit this entry  
11
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Beau

Beau

2011
×
Edit this entry  
10
Munchausen

Munchausen

2013
×
Edit this entry  
10
The Strange Thing About the Johnsons

The Strange Thing About the Johnsons

2011
×
Edit this entry  
09
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Producers

The Producers

1967
×
★★★½
Read the review Edit this entry