Sort by

Drugs has logged 30 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Saltburn

Saltburn

2023
×
Read the review Edit this entry  
23
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★
Edit this entry  
02
Shadowhunters

Shadowhunters

2004
×
Read the review Edit this entry  
01
Beau Is Afraid

Beau Is Afraid

2023
×
Read the review Edit this entry  
27
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
A Theater Near You

A Theater Near You

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
21
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Speed

Speed

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Quiet Girl

The Quiet Girl

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★
Edit this entry  
10
Master Gardener

Master Gardener

2022
×
★★★
Edit this entry  
09
Blue Collar

Blue Collar

1978
×
★★★★
Edit this entry  
08
Hardcore

Hardcore

1979
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Pazzo Cane

Pazzo Cane

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan

1989
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Freddy's Dead: The Final Nightmare

Freddy's Dead: The Final Nightmare

1991
×
★★★★
Edit this entry  
22
Infinity Pool

Infinity Pool

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Billie Eilish: The World's a Little Blurry

Billie Eilish: The World's a Little Blurry

2021
×
★★★
Edit this entry  
14
Cutie Honey

Cutie Honey

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Babylon

Babylon

2022
×
★★★
Edit this entry  
06
The Sun Is Also a Star

The Sun Is Also a Star

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Aquaman

Aquaman

2006
×
Read the review Edit this entry