Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★

  • Beau Is Afraid

  • Renfield

    ★★

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Marlon Wayans: God Loves Me

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • A Street For Two

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★

  • Blue Light

    ★★

  • The Snowball Effect

    ★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ½

  • Babylon

    ★★★

  • The Amityville Cute Farting Cat

    ★★

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★

  • A Christmas Karen

  • Disenchanted

    ★★

  • Driving

    ★★★

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★★

  • Escapar

    ★★

  • Rick and Morty: Summer's Sleepover

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Un Cortometraje Estudiantil

    ★★

  • I Love You, You Hate Me

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • 20th Century Girl

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • The State Funeral of HM Queen Elizabeth II

    ½

  • The Eagle's Nest

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Short Stack

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • Blonde

    ½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Master Gardener

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Cell phones P.s. Just a small add on

    ★★★

  • Women Talking

    ★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★