Sort by
  • The Banana Splits Movie

    ★★★

  • Stargate

    ★★★

  • Parkland

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • American Pie

    ★★½

  • In Bed with Victoria

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Junior

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Sissi

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Ghostland

    ★★★★

  • Possibly in Michigan

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Herbie Fully Loaded

    ★★★

  • Mercury Rising

    ★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★★★