Sort by
  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★

  • Beast

  • Ms. Marvel

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • Bill Maher: #Adulting

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Cheaper by the Dozen

    ★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★½

  • Hawkeye

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★½

  • He's All That

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Halston

    ★★★½

  • Star Wars Biomes

  • Thunder Force

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Passing

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Prom

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

  • Over the Moon

    ★★★½