• Last Summer

    ★★★

  • Save Ralph

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Holidate

    ★★★

  • The Queen's Gambit

  • Soul

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Windup

  • Rick and Morty vs. Genocider

  • The Kissing Booth 2

  • A Whisker Away

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • MAN 2020

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • 18 Presents

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Countdown

  • Tall Girl

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

  • Joker

    ★★★★

  • Hair Love

  • Weathering with You

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Rick and Morty: Pixelated

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Perfect Date

  • After

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Fish Night

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • Happy Death Day 2U

  • Isn't It Romantic

    ½

  • Alita: Battle Angel

  • I Am Mother

    ★★★

  • Prince of Peoria: A Christmas Moose Miracle

  • One Love

    ★★★★

  • Neo Yokio: Pink Christmas

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

  • Rick and Morty 'Exquisite Corpse'

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Ant-Man and the Wasp

  • The Kissing Booth

  • Solo: A Star Wars Story

  • Ready Player One

    ★★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ½

  • Game Night

    ★★★

  • Stranger in My Pocket

    ★★★

  • Mortal World

    ★★

  • Enes Batur

    ½

  • Deliha 2