• Aline

    ★★★★

  • Rocky II

    ★★★★½

  • Nymphomaniac: Vol. II

    ★★★

  • Duel

    ★★★½

  • My house walk-through

    ★★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★

  • Goosebumps

    ★★★½

  • The Smurfs 2

    ★½

  • Open Season 3

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • The Adventures of Tintin

    ★★★★

  • American Virgin

    ★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • The Medium

    ★★★½

  • Minions

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Primal

    ★★★★½