• Avatar 5

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • South Park: Post Covid

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Automaton

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Olaf Presents

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Come and Learn with Pibby!

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Injustice

    ★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Addams Family 2

    ★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★½

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★

  • The Elder

    ★★★★

  • T0-B1

    ★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★½

  • The Village Bride

    ★★★

  • The Twins

    ★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★½

  • The Duel

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • After We Fell

    ★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • The Loud House Movie

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Teen Titans Go! See Space Jam

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★½

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Last of the Grads

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★