Sort by

David C has logged 17 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Sonic: Night of the Werehog

Sonic: Night of the Werehog

2008
×
Read the review Edit this entry  
30
Us

Us

2019
×
★★½
Edit this entry  
28
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Children of the Corn

Children of the Corn

1984
×
★★½
Edit this entry  
11
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★★
Edit this entry  
09
Marvel Rising: Chasing Ghosts

Marvel Rising: Chasing Ghosts

2019
×
★★★½
Edit this entry  
09
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
Doctor Strange

Doctor Strange

2007
×
★★½
Edit this entry  
08
2 in the AM PM

2 in the AM PM

2006
×
Read the review Edit this entry  
07
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Missing Halloween

Missing Halloween

2015
×
Read the review Edit this entry  
02
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Good Dinosaur

The Good Dinosaur

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Monster House

Monster House

2006
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry