• Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Dug Days

    ★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Sonny Boy

    ★★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Girlfriend, Girlfriend

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Shadows House

    ★★★½

  • Tokyo Revengers

    ★★★★

  • Don't Toy With Me, Miss Nagatoro

    ★★★½

  • Backflip!!

    ★★★

  • Super Cub

    ★★★½

  • MARS RED

    ★★★

  • ODDTAXI

    ★★★★

  • Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

    ★★★

  • Vivy -Fluorite Eye's Song-

    ★★★★

  • Those Snow White Notes

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • Wish Dragon

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Egg Priority

    ★★★★

  • Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

    ★★★½

  • Cells at Work! Code Black

    ★★★½

  • Kemono Jihen

    ★★★½

  • Horimiya

    ★★★★

  • SK8 the Infinity

    ★★★★

  • Otherside Picnic

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Our Popcorn Movie Dystopia - SOME MORE NEWS: THE MOVIE

  • Josee, the Tiger and the Fish

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★