Sort by

Stu has logged 11 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dreamland

Dreamland

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
He's All That

He's All That

2021
×
Read the review Edit this entry  
26
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Kissing Booth 3

The Kissing Booth 3

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Looted

Looted

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Rambo

Rambo

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry