Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Clerks III

Clerks III

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
F9

F9

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Paper Towns

Paper Towns

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Slaughterhouse Rulez

Slaughterhouse Rulez

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Freaky

Freaky

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Over the Hedge

Over the Hedge

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
I'll Be Home for Christmas

I'll Be Home for Christmas

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
A Very Harold & Kumar Christmas

A Very Harold & Kumar Christmas

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Mr. Bean's Holiday

Mr. Bean's Holiday

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Undead or Alive: A Zombedy

Undead or Alive: A Zombedy

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Munchie

Munchie

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Jungle 2 Jungle

Jungle 2 Jungle

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Jackal

The Jackal

1997
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Hail Caesar

Hail Caesar

1994
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Can't Hardly Wait

Can't Hardly Wait

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Weekend at Bernie's II

Weekend at Bernie's II

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Weekend at Bernie's

Weekend at Bernie's

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
American Ultra

American Ultra

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Sleepover

Sleepover

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Motocrossed

Motocrossed

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
A Very Brady Sequel

A Very Brady Sequel

1996
×
Read the review Edit this entry  
23
Jersey Girl

Jersey Girl

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Baby's Day Out

Baby's Day Out

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Man of the House

Man of the House

1995
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Another Stakeout

Another Stakeout

1993
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Stakeout

Stakeout

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
D3: The Mighty Ducks

D3: The Mighty Ducks

1996
×
★★½
Edit this entry  
13
D2: The Mighty Ducks

D2: The Mighty Ducks

1994
×
★★★
Edit this entry  
13
The Mighty Ducks

The Mighty Ducks

1992
×
★★★★
Edit this entry  
11
The Odd Couple II

The Odd Couple II

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Out to Sea

Out to Sea

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Bloodshot

Bloodshot

2020
×
★★★
Edit this entry  
16
Super Size Me 2: Holy Chicken!

Super Size Me 2: Holy Chicken!

2017
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Edge

The Edge

1997
×
★★★
Edit this entry  
27
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

2020
×
★★★★
Edit this entry  
27
Jay and Silent Bob Reboot

Jay and Silent Bob Reboot

2019
×
★★½
Edit this entry  
13
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★
Edit this entry  
24
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Edit this entry  
24
R.I.P.D.

R.I.P.D.

2013
×
★★
Edit this entry  
01
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★
Edit this entry  
10
Take Me Home Tonight

Take Me Home Tonight

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
National Lampoon's Gold Diggers

National Lampoon's Gold Diggers

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Edit this entry  
13
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Woody Woodpecker

Woody Woodpecker

2017
×
Edit this entry  
24
The Christmas Chronicles

The Christmas Chronicles

2018
×
★★★½
Edit this entry