Sort by
  • Clerks III

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★½

  • Guns Akimbo

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Good Boys

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★½

  • Slaughterhouse Rulez

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • El Camino Christmas

    ★★★

  • Jigsaw

    ★★

  • Woody Woodpecker

  • Super Size Me 2: Holy Chicken!

    ★★★½

  • It

    ★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★★

  • The Mummy

    ★★

  • Goon: Last of the Enforcers

    ★★★★

  • The Boss Baby

    ★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Fist Fight

    ★★

  • The Great Wall

    ★★½

  • Office Christmas Party

    ★★

  • True Memoirs of an International Assassin

    ★★

  • Keeping Up with the Joneses

    ★★½

  • Masterminds

  • Deepwater Horizon

    ★★★

  • War Dogs

    ★★

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

  • Now You See Me 2

    ★★½

  • The Do-Over

    ★★½

  • Kindergarten Cop 2

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★★½

  • The Belko Experiment

    ★★★★

  • Sausage Party

  • Deadpool

    ★★★★

  • Hail, Caesar!

    ½

  • Blue Mountain State: The Rise of Thadland

    ★★★½

  • Dirty Grandpa

  • The Ridiculous 6

    ★½

  • Daddy's Home

    ★★

  • A Very Murray Christmas

  • The Night Before

    ★★

  • Hell & Back

    ½

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★½

  • American Ultra

    ★★

  • Goosebumps

    ★½

  • Paper Towns

    ★★★½

  • Hitman: Agent 47

    ★★★½

  • The Little Prince

    ★★★★

  • Spy

  • Furious 7

  • Dragon Blade

    ★★★½

  • American Heist

    ★★½

  • The Expendables 3

  • Angry Video Game Nerd: The Movie

    ½

  • The Wolf of Wall Street

  • Homefront

  • R.I.P.D.

    ★★

  • Fast & Furious 6