Sort by
  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • The Truman Show

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Mimi

    ★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Avatar

    ★★★★

  • The Cook, the Thief, His Wife & Her Lover

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Southpaw

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Baggio: The Divine Ponytail

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½