Sort by
  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★★

  • The Killing of a Chinese Bookie

    ★★★★★

  • A Woman Under the Influence

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Another Girl

  • The Fallout

    ★★

  • The Stepford Wives

    ★★

  • Mercy

    ★★

  • Valentine's Day

    ★★

  • Beanie Mania

    ★★★

  • Dope Sick Love

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Life of Crime: 1984-2020

    ★★★★★

  • Pavement: Slow Century

    ★★★

  • Talk to Her

    ★★★

  • The Meddler

    ★★★

  • Silver Linings Playbook

    ★★★★

  • Cashback