Sort by
  • You People

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Scoob!

  • The Wrong Missy

    ½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★½

  • Onward

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Noelle

    ★★½

  • Frozen II

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★