Sort by
  • The Creator

    ★★★

  • A Real Job

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Nouveau départ

    ★★★½

  • Anti-Squat

    ★★★½

  • Un coup de maître

    ★★★

  • Yannick

    ★★★★

  • Sur la branche

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Red Island

    ★★★½

  • L’Abbé Pierre – Une Vie de Combats

    ★★★★

  • Just the Two of Us

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Animal Kingdom

    ★★★½

  • Àma Gloria

    ★★★★

  • L'Homme debout

    ★★★½

  • Jeanne du Barry

    ★★½

  • Ma langue au chat

    ★★★½

  • All Your Faces

    ★★★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★

  • Reality

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Lonely Castle in the Mirror

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Le Torrent

    ★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • Caravaggio's Shadow

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Marlowe

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Subtraction

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Alam

    ★★★½

  • Winter Boy

    ★★★½

  • No Bears

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Son

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Love Life

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • L'immensità

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Loving Memories

    ★★★½

  • Divertimento

    ★★★

  • Maestro(s)

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Ramona

    ★★★½

  • Not My Type

    ★★★

  • Vesper

    ★★½

  • The Visitor from the Future

    ★★½

  • The Green Shutters

    ★★★½

  • The Black Pharaoh, the Savage and the Princess

    ★★★★

  • The Green Perfume

    ★★★

  • Broker

    ★★★

  • Close

    ★★★★

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Next Sohee

    ★★★½

  • Ashkal: The Tunisian Investigation

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Nostalgia

    ★★★½