Sort by
  • The People We Hate at the Wedding

    ★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Don't Worry Darling

  • Love in the Villa

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

    ★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Persuasion

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • The Martha Mitchell Effect

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The 5 Seconds of Summer Show

    ★★★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Finch

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★

  • Old

    ★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Tomorrow War

  • Black Widow

    ★★★★

  • Awake

    ★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Yes Day

    ★★

  • Cherry

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • We Can Be Heroes

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Safety

    ★★★½

  • Godmothered

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Holidate

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Run

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • The Kissing Booth 2

  • Desperados

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • You Should Have Left