Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Bob's Burgers Movie

The Bob's Burgers Movie

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Rabid

Rabid

2019
×
Read the review Edit this entry  
21
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Men

Men

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Pleasure

Pleasure

2021
×
Edit this entry  
13
Firestarter

Firestarter

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★★
Edit this entry  
09
Toto

Toto

2020
×
★★★★
Edit this entry  
07
Seed of Chucky

Seed of Chucky

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The House of the Devil

The House of the Devil

2009
×
★★★½
Edit this entry  
25
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Bad Guys

The Bad Guys

2022
×
Edit this entry  
14
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Metal Lords

Metal Lords

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Bubble

The Bubble

2022
×
Read the review Edit this entry  
06
Ambulance

Ambulance

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
31
Morbius

Morbius

2022
×
Read the review Edit this entry  
30
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Zombeavers

Zombeavers

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Flee

Flee

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Batwoman

The Batwoman

1968
×
Read the review Edit this entry  
18
X

X

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Adam Project

The Adam Project

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Jane by Charlotte

Jane by Charlotte

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
BTS Permission to Dance On Stage - Seoul: Live Viewing

BTS Permission to Dance On Stage - Seoul: Live Viewing

2022
×
Read the review Edit this entry  
12
After Yang

After Yang

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fresh

Fresh

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
No Exit

No Exit

2022
×
★★½
Edit this entry  
24
Copshop

Copshop

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Something from Nothing: The Art of Rap

Something from Nothing: The Art of Rap

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

2022
×
Read the review Edit this entry  
19
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Uncharted

Uncharted

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Cyrano

Cyrano

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Scream

Scream

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry