Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Outside

    ★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

  • Hellraiser

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★

  • Shin Ultraman

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★