Sort by
  • Welcome to the Club

    ½

  • Son of Godzilla

    ★★★

  • Frozen

    ★★★★★

  • 12:01

    ★★

  • Lend a Paw

    ★★★★★

  • Mickey's Once Upon a Christmas

    ★★★★

  • Mickey's Christmas Carol

    ★★★★

  • Pinocchio's Christmas

    ★★★

  • The Leprechauns' Christmas Gold

    ★★½

  • The Little Drummer Boy

    ★★★

  • Emmet Otter's Jug-Band Christmas

    ★★★★★

  • He-Man and She-Ra: A Christmas Special

    ★★★½

  • It's a SpongeBob Christmas!

    ★★★★

  • Das letzte Schaf

    ★★★½

  • Cat People

    ★★½

  • The Simpsons Christmas Special

    ★★★★★

  • How the Grinch Stole Christmas!

    ★★★★

  • Christmas Comes But Once a Year

    ★★★