Sort by
  • Do Revenge

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • Pinocchio

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Persuasion

    ★½

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bubble

    ★½

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Hatching

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Monica and Friends: Lessons

    ★★

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Swan Song

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Jai Bhim

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • The Tender Bar

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Battle at Lake Changjin

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Benediction

    ★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • The Desperate Hour

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • The Last Duel

    ★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Kate

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Happening

    ★★★★