Sort by
  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Renfield

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

    ½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Chevalier

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½

  • Please Baby Please

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★