• No Time to Die

    ★★★★

  • 15 Minutes of Shame

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Titane

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The In-Laws

    ★★★★½

  • F9

    ★★½

  • News of the World

    ★★★½

  • The Courier

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Mainstream

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★