Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • November 18th

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • The Grucifixion

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Adversity

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Novice

    ★★★★½

  • Far from the Tree

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • A Concerto Is a Conversation

    ★★