• Squid Game

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Hello My Dear

    ★★

  • Cuatro paredes

  • Save Ralph

    ★★★

  • Hey There!

  • Stuck Apart

    ★★

  • Ethos

    ★★½

  • Mank

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Another Round

    ★★★½

  • Strasbourg 1518

  • Taipei Suicide Story

    ★★★

  • Capone

  • Mimaroğlu: The Robinson of Manhattan Island

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★½

  • You Know Him

    ★★

  • The New Pope

    ★★★½

  • You've Got Murder

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • The Irishman

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★½

  • GUO4

  • Marriage Story

    ★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★

  • Nimic

  • A Month of Single Frames

  • Villa Empain

  • Stay Awake, Be Ready

    ★★½

  • The Lighthouse

    ★★½

  • Olla

    ★★

  • The Dead Don't Die

  • Chernobyl

  • Noah Land

    ★★★

  • Avengers: Endgame

  • Slavoj Žižek Birthday Special: Politics, Philosophy, and Hardcore Pornography

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ½

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★½

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★½

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★½

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★½

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★½

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★½

  • Love, Death & Robots: Ice Age

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★½

  • Captive State

    ★★

  • Belonging

    ★★½

  • Breakwater

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★½

  • Venom

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★