Sort by
  • Hereditary

    ★★★★½

  • Scooby-Doo

    ★★★★

  • Wind River

    ★★★★★

  • Matangi / Maya / M.I.A.

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Kimi

    ★½

  • Antlers

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Memoirs of a Geisha

    ★★★

  • Zola

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Super Fly

    ★★★

  • Girl, Interrupted

    ★★★

  • One Flew Over the Cuckoo's Nest

    ★★★★

  • Old

    ★★