Sort by
  • Sam and Colby: A Week At The Conjuring

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • My Fault

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

  • White Men Can't Jump

    ★★★★

  • The Mother

    ★★★

  • Ghosted

    ★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • The Tutor

    ★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★★½

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Captains

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★½

  • Rosaline

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Subtraction

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★★

  • Love & Gelato

  • Centauro

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Interceptor

    ★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★

  • The Takedown

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Offer

    ★★★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Deep Water

    ★★½

  • Panama

    ½

  • Apache

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Blink

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★★★½