• No Time to Die

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Beckett

  • The Suicide Squad

  • Black Widow

  • Loki

  • Bo Burnham: Inside

  • Army of the Dead

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Judas and the Black Messiah

  • Malcolm & Marie

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • The Dig

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Ma Rainey's Black Bottom

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Soul

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

  • I Care a Lot

    ★★

  • The Devil All the Time

  • Tenet

    ★★★★½

  • The Old Guard

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Da 5 Bloods

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

  • Tom Segura: Ball Hog

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Sergio

  • The Last Thing He Wanted

  • The Social Dilemma

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Bombshell

  • 6 Underground

  • 1917

  • Queen & Slim

  • Countdown

    ★½

  • Watchmen

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Dolemite Is My Name

  • Hustlers

  • The Laundromat

  • Joker

    ★★★★

  • Waves

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Whitney Cummings: Can I Touch It?

  • Aziz Ansari: Right Now

  • Spider-Man: Far from Home

  • Men in Black: International

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Always Be My Maybe

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Lighthouse

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • Yesterday

  • Pokémon Detective Pikachu

  • The Last Summer

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½