Sort by
  • Gran Turismo

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Dog

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • The Prom

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½