• Godzilla vs. Hedorah

  • Fauci

    ½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Last Mercenary

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Val

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Forever Purge

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Cosmic Sin

    ★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Rent-A-Pal

  • Tenet

    ★★★½

  • Fight of Fury

    ★★★★

  • Empress of Darkness

  • Unhinged

    ★★★½

  • 8:46

  • The Skunk Ape Lives

    ★★★½

  • Extraction

    ★★½

  • Corona Zombies

  • Possessor

  • Spree

    ★★½

  • Goldman v Silverman

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • 1917

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Kaithi

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • The Beach House

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Blood Quantum

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Haunt

    ★★★½

  • EXIT

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Toy Story 4

  • Avengement

    ★★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Mr. Pregnant

  • Pet Sematary

    ★★

  • MacGuffin

  • The Mule

  • Ant Head

  • The Haunting of Hill House

  • The Nobodies

    ★★★★½

  • Overlord

    ★★½

  • Green Book

  • Halloween

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★★

  • The Other Side of the Wind

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • First Man

    ★★★★½

  • Roma

  • Santa Jaws

    ★★

  • The Moon’s Milk

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

  • Ant-Man and the Wasp

    ★½

  • Kaala

  • The Debt Collector

    ★★★½