Sort by

Tanner has logged 29 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Lone Ranger

The Lone Ranger

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Uncle Drew

Uncle Drew

2018
×
Read the review Edit this entry  
29
Disturbia

Disturbia

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Night Shift

Night Shift

2017
×
Edit this entry  
25
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
Read the review Edit this entry  
25
Sicario

Sicario

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
SuperFly

SuperFly

2018
×
Edit this entry  
20
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Tag

Tag

2018
×
★★★
Edit this entry  
14
On Chesil Beach

On Chesil Beach

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
The Rider

The Rider

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Bao

Bao

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
RBG

RBG

2018
×
★★★★
Edit this entry  
09
Commando

Commando

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hotel Artemis

Hotel Artemis

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
I Kill Giants

I Kill Giants

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Beast

Beast

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The NeverEnding Story

The NeverEnding Story

1984
×
★★★½
Edit this entry  
04
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
Adrift

Adrift

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry