Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
In the Summers

In the Summers

2024
×
★★★★
Edit this entry  
28
Dìdi (弟弟)

Dìdi (弟弟)

2024
×
★★★
Edit this entry  
28
Pisko the Crab Child Is in Love

Pisko the Crab Child Is in Love

2023
×
Edit this entry  
28
Kneecap

Kneecap

2024
×
★★½
Edit this entry  
28
Handling the Undead

Handling the Undead

2024
×
★★
Edit this entry  
28
The Looming

The Looming

2023
×
Edit this entry  
28
Love Me

Love Me

2024
×
★★
Edit this entry  
27
Dream Creep

Dream Creep

2024
×
Edit this entry  
27
The Bleacher

The Bleacher

2024
×
Edit this entry  
27
Martyr's Guidebook

Martyr's Guidebook

2024
×
Edit this entry  
27
Shé (Snake)

Shé (Snake)

2023
×
Edit this entry  
27
The Rainbow Bridge

The Rainbow Bridge

2024
×
Edit this entry  
27
Ponyboi

Ponyboi

2024
×
★★★★
Edit this entry  
27
Rob Peace

Rob Peace

2024
×
★★★½
Edit this entry  
27
Little Death

Little Death

2024
×
★★★
Edit this entry  
27
Say Hi After You Die

Say Hi After You Die

2024
×
Edit this entry  
27
Bug Diner

Bug Diner

2024
×
Edit this entry  
27
Bust

Bust

2024
×
Edit this entry  
27
Veni Vidi Vici

Veni Vidi Vici

2024
×
★★
Edit this entry  
27
guts

guts

2024
×
Edit this entry  
27
Salone Love

Salone Love

2023
×
Edit this entry  
27
Stress Positions

Stress Positions

2024
×
★½
Edit this entry  
26
Drago

Drago

2024
×
Edit this entry  
26
Thelma

Thelma

2024
×
★★★½
Edit this entry  
26
Viaje de Negocios

Viaje de Negocios

2024
×
Edit this entry  
26
Flail

Flail

2023
×
Edit this entry  
25
Get a Clue

Get a Clue

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
27

27

2023
×
Edit this entry  
25
Larry

Larry

2023
×
Edit this entry  
25
A Real Pain

A Real Pain

2024
×
★★★★
Edit this entry  
25
Voice Ever

Voice Ever

2023
×
Edit this entry  
25
Ekbeh

Ekbeh

2023
×
Edit this entry  
25
Desire Lines

Desire Lines

2024
×
★★½
Edit this entry  
25
Grace

Grace

2024
×
Edit this entry  
25
Shalal

Shalal

2024
×
Edit this entry  
16
The Cat Returns

The Cat Returns

2002
×
★★★★
Edit this entry  
14
Dicks: The Musical

Dicks: The Musical

2023
×
★★★★
Edit this entry  
12
Holes

Holes

2003
×
★★★★½
Read other review Edit this entry  
11
Mr. & Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

2005
×
★★★½
Read other review Edit this entry  
09
Rye Lane

Rye Lane

2023
×
★★★½
Edit this entry  
09
Fever Pitch

Fever Pitch

2005
×
★★★★
Edit this entry  
09
Blue Beetle

Blue Beetle

2023
×
★★★
Edit this entry  
07
Poor Things

Poor Things

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Gran Turismo

Gran Turismo

2023
×
★½
Edit this entry  
06
The Killer

The Killer

2023
×
★★★★
Edit this entry  
04
Pokémon Concierge

Pokémon Concierge

2023
×
★★★
Edit this entry  
04
Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods

2023
×
½
Edit this entry  
01
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
2012

2012

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Boy and the Heron

The Boy and the Heron

2023
×
★★★★½
Edit this entry