Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Love & Death

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Letterboxed

  • Be Eternal: Champions of America

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Venus

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • AUTOMATON

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Medicament Never Stop Never Stopping

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Beast

  • Prey

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Hers

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★½

  • Anamnesis

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★½