Sort by
  • Infinity Pool

  • M3GAN

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

  • The Son

    ★½

  • Saint Omer

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Access All Areas: The AAA Girls Tour

    ★★★½

  • Nope

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Quantum Cowboys

  • Vengeance

    ★★★★

  • Big Time

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

  • Crimes of the Future

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Corsage

    ★★★½

  • Men

    ★½

  • EO

  • The Northman

    ★★★★

  • Infinite Storm

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Spin Me Round

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Starfuckers

  • Loving Highsmith

  • The Runner

  • Fire of Love

  • Betty White: A Celebration

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • The King's Man

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Memoria

  • The Tragedy of Macbeth

  • Benediction

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★