fredito has logged 17 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Outer Space

Outer Space

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
23
F9

F9

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Horror Express

Horror Express

1972
×
★★★½
Edit this entry  
18
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★★½
Edit this entry  
18
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★★½
Edit this entry  
17
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Platform

The Platform

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Deadly Manor

Deadly Manor

1990
×
★★
Edit this entry  
12
Night of the Eagle

Night of the Eagle

1962
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
Son

Son

2021
×
★★½
Edit this entry  
05
Funeral Parade of Roses

Funeral Parade of Roses

1969
×
★★★★½
Edit this entry  
04
America: The Motion Picture

America: The Motion Picture

2021
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry