Sort by
  • Stutz

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • A Day in Ghana with Kendrick Lamar

  • We Cry Together

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • The Passengers of the Night

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★

  • The Hating Game

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

  • I Love You, I Hate You

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Making Faces

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Karen

    ½

  • The Card Counter

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • The Token

    ★★★★★

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Pig

    ★★★½