Spinal_Trap has logged 15 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Destroyer

Destroyer

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
WHAT DID JACK DO?

WHAT DID JACK DO?

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Unmasked Part 25

Unmasked Part 25

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Surf II: The End of the Trilogy

Surf II: The End of the Trilogy

1984
×
Read the review Edit this entry  
23
Population 436

Population 436

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Puss in Boots

Puss in Boots

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Aquaman and The Lost Kingdom

Aquaman and The Lost Kingdom

2022
×
Read the review Edit this entry  
12
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Pain & Gain

Pain & Gain

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Pig

Pig

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Paganini Horror

Paganini Horror

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry